Productgegevens
Plaats van herkomst: China
Merknaam: Lian Zhao
Modelnummer: LZANT-12181-A
Document: Productenbrochure PDF
Betaling en verzendvoorwaarden
Min. bestelaantal: 10
Levertijd: 15 dagen
Betalingscondities: T/T
Frequentie: |
6000-8000 MHz |
VSWR: |
<2 |
Verdienen: |
7DBI |
Impedantie: |
50 Ohm |
Connector: |
N Verbinding |
Frequentie: |
6000-8000 MHz |
VSWR: |
<2 |
Verdienen: |
7DBI |
Impedantie: |
50 Ohm |
Connector: |
N Verbinding |
| A. Elektrische kenmerken | |
| Frequentie. | 6000-8000MHz |
| Impedantie | 50 Ohm |
| S.W.R. | < 2 |
| Gewin | 8dBi |
| Efficiëntie | ≈ 75% |
| Horizontale straalbreedte | 360° |
| Polarisatie | Lineair |
| Maximale kracht | 50 W |
| B. Materiaal en mechanische eigenschappen | |
| Type aansluiting | N - J |
| Afmeting | Φ16*250 mm |
| Gewicht | 0.077kg |
| Radome materiaal | glasvezel |
| C. Milieu | |
| Operatietemperatuur | - 40 °C ~ + 80 °C |
| Bergingstemperatuur | - 40 °C ~ + 80 °C |
![]()
2.2Totale efficiëntie en winst:
|
Frequentie ((MHz) |
Winst ((dBi) |
Efficiëntie (%) |
|
6000 |
7.3 |
80.8 |
|
6100 |
7.2 |
74.7 |
|
6200 |
6.9 |
73.0 |
|
6300 |
7.2 |
76.2 |
|
6400 |
7.8 |
83.0 |
|
6500 |
8.2 |
87.6 |
|
6600 |
7.7 |
77.9 |
|
6700 |
7.7 |
78.2 |
|
6800 |
7.6 |
76.3 |
|
6900 |
7.7 |
77.3 |
|
7000 |
7.6 |
75.4 |
|
7100 |
7.2 |
71.4 |
|
7200 |
7.0 |
72.5 |
|
7300 |
6.6 |
70.9 |
|
7400 |
6.8 |
76.9 |
|
7500 |
6.0 |
70.2 |
|
7600 |
5.7 |
67.4 |
|
7700 |
5.8 |
65.7 |
|
7800 |
5.6 |
63.9 |
|
7900 |
5.6 |
64.5 |
|
8000 |
5.6 |
66.0 |
2.3 Stralingspatroon
| 3D | 2D-horizontaal | 2D-verticaal | |
| 6000 MHz | |||
| 7000 MHz | |||
| 8000 MHz |