Productgegevens
Plaats van herkomst: China
Merknaam: Leenz
Certificering: RoHs
Modelnummer: LZANT-12008-A
Document: Productenbrochure PDF
Betaling en verzendvoorwaarden
Min. bestelaantal: 10
Levertijd: 15 dagen
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 500 per dag
Frequentie: |
2700-2900 MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Piekwinst: |
15dBi |
Impedantie: |
50 |
Frequentie: |
2700-2900 MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Piekwinst: |
15dBi |
Impedantie: |
50 |
1. Specificatie
| A. Elektrische kenmerken | |
| Frequentie. | 2700-2900 MHz |
| S.W.R. | <= 2.0 |
| Antennewinst | 15dBi |
| Polarisatie | ± 45° |
| Horizontale straalbreedte | 22 ± 2° |
| Verticale straalbreedte | 22 ± 2° |
| F/B | > 25 dB |
| Impedantie | 50 ohm |
| Max. | 50 W |
| B. Materiaal en mechanische eigenschappen | |
| Type aansluiting | 2*N-K |
| Afmeting |
φ390*390*50 mm |
| Radome materiaal | ABS |
| Gewicht | 2.1 kg |
| C. Milieu | |
| Operatietemperatuur | - 40 °C ~ + 85 °C |
| Bergingstemperatuur | - 40 °C ~ + 85 °C |
| Operatie Vochtigheid | < 95% |
| Nominale windsnelheid | 36.9m/s |
2. Testgegevens voor antenne-S-parameters
2VSWR
2.2 Totale efficiëntie en winst:
|
Port 1(H) |
|
Port 2(V) |
||
|
Frequentie ((MHz) |
Winst.dB.- Ik) |
Frequentie ((MHz) |
Winst.dB.- Ik) |
|
|
2700 |
15.4 |
2700 |
15.7 |
|
|
2725 |
15.5 |
2725 |
15.8 |
|
|
2750 |
15.1 |
2750 |
15.7 |
|
|
2775 |
15.2 |
2775 |
15.7 |
|
|
2800 |
15.0 |
2800 |
15.4 |
|
|
2825 |
15.0 |
2825 |
15.6 |
|
|
2850 |
15.1 |
2850 |
15.7 |
|
|
2875 |
15.0 |
2875 |
15.6 |
|
|
2900 |
15.0 |
2900 |
15.2 |
|
| Port 1 | 2D-horizontaal | 2D-verticaal | Horizontaal en verticaal |
| 2700 MHz | |||
| 2800 MHz | |||
| 2900 MHz |
| Port2 | 2D-horizontaal | 2D-verticaal | Horizontaal en verticaal |
| 3800 MHz | |||
| 3850 MHz | |||
| 3900 MHz |
| Port 3 | 2D-horizontaal | 2D-verticaal | Horizontaal en verticaal |
| 3800 MHz | |||
| 3850 MHz | |||
| 3900 MHz |
| Port4 | 2D-horizontaal | 2D-verticaal | Horizontaal en verticaal |
| 3800 MHz | |||
| 3850 MHz | |||
| 3900 MHz |