Productgegevens
Plaats van herkomst: China
Merknaam: Leenz
Certificering: RoHs
Modelnummer: LZANT-11710-A
Document: Productenbrochure PDF
Betaling en verzendvoorwaarden
Min. bestelaantal: 10
Levertijd: 15 dagen
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 500 per dag
Frequentie: |
3800-3900 MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Piekwinst: |
9dbi |
Impedantie: |
50 |
Frequentie: |
3800-3900 MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Piekwinst: |
9dbi |
Impedantie: |
50 |
1. Specificatie
| A. Elektrische kenmerken | |
| Frequentie. | 3800-3900 MHz |
| S.W.R. | <= 2.0 |
| Antennewinst | 9dBi |
| Polarisatie | ± 45° |
| Horizontale straalbreedte | 65 ± 5° |
| Verticale straalbreedte | 65 ± 5° |
| F/B | > 27 dB |
| Impedantie | 50 ohm |
| Max. | 50 W |
| B. Materiaal en mechanische eigenschappen | |
| Type aansluiting | 4*N-K |
| Afmeting |
φ260*260*35 mm |
| Radome materiaal | ABS |
| Gewicht | 0.73kg. |
| C. Milieu | |
| Operatietemperatuur | - 40 °C ~ + 85 °C |
| Bergingstemperatuur | - 40 °C ~ + 85 °C |
| Operatie Vochtigheid | < 95% |
| Nominale windsnelheid | 36.9m/s |
2. Testgegevens voor antenne-S-parameters
2VSWR
2.2 Totale efficiëntie en winst:
|
Port 1 |
|
Port 2 |
|
Port 3 |
|
Port 4 |
||||
|
Frequentie ((MHz) |
Winst ((dBi) |
Frequentie ((MHz) |
Winst ((dBi) |
Frequentie ((MHz) |
Winst ((dBi) |
Frequentie ((MHz) |
Winst ((dBi) |
|||
|
3800 |
9.4 |
3800 |
9.6 |
3800 |
9.6 |
3800 |
9.3 |
|||
|
3810 |
9.3 |
3810 |
9.4 |
3810 |
9.6 |
3810 |
9.1 |
|||
|
3820 |
9.3 |
3820 |
9.3 |
3820 |
9.4 |
3820 |
9.2 |
|||
|
3830 |
9.5 |
3830 |
9.7 |
3830 |
9.7 |
3830 |
9.4 |
|||
|
3840 |
9.6 |
3840 |
9.7 |
3840 |
9.9 |
3840 |
9.5 |
|||
|
3850 |
9.3 |
3850 |
9.7 |
3850 |
9.7 |
3850 |
9.3 |
|||
|
3860 |
9.4 |
3860 |
9.8 |
3860 |
9.8 |
3860 |
9.4 |
|||
|
3870 |
9.4 |
3870 |
9.8 |
3870 |
9.9 |
3870 |
9.3 |
|||
|
3880 |
9.3 |
3880 |
9.8 |
3880 |
9.8 |
3880 |
9.2 |
|||
|
3890 |
9.5 |
3890 |
9.9 |
3890 |
9.9 |
3890 |
9.4 |
|||
|
3900 |
9.4 |
3900 |
9.8 |
3900 |
9.9 |
3900 |
9.3 |
|||
| Port 1 | 2D-horizontaal | 2D-verticaal | Horizontaal en verticaal |
| 3800 MHz | |||
| 3850 MHz | |||
| 3900 MHz |
| Port2 | 2D-horizontaal | 2D-verticaal | Horizontaal en verticaal |
| 3800 MHz | |||
| 3850 MHz | |||
| 3900 MHz |
| Port 3 | 2D-horizontaal | 2D-verticaal | Horizontaal en verticaal |
| 3800 MHz | |||
| 3850 MHz | |||
| 3900 MHz |
| Port4 | 2D-horizontaal | 2D-verticaal | Horizontaal en verticaal |
| 3800 MHz | |||
| 3850 MHz | |||
| 3900 MHz |