Productgegevens
Plaats van herkomst: China
Merknaam: Leenz
Certificering: RoHs
Modelnummer: LZANT-10066-A
Document: Productenbrochure PDF
Betaling en verzendvoorwaarden
Min. bestelaantal: 10
Levertijd: 15 dagen
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 1K per dag
Frequentie: |
433MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Piekwinst: |
-1dBi |
Impedantie: |
50 |
Frequentie: |
433MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Piekwinst: |
-1dBi |
Impedantie: |
50 |
1. Specificatie
| A. Elektrische kenmerken | |
| Frequentie. | 433MHz |
| S.W.R. | <= 2.0 |
| Antennewinst | -1dBi |
| Efficiëntie | ≈23% |
| Polarisatie | Lineair |
| Impedantie | 50 Ohm |
| B. Materiaal en mechanische eigenschappen | |
| Type aansluiting | SMA-J |
| Afmeting | ¢12*135mm |
| Kleur | TPEEE+PC Zwart |
| Gewicht | 0.01kg |
| C. Milieu | |
| Operatietemperatuur | - 40 °C ~ + 80 °C |
| Bergingstemperatuur | - 40 °C ~ + 80 °C |
2. Testgegevens voor antenne-S-parameters
2VSWR![]()
2.2 Totale efficiëntie en winst
|
Frequentie. (MHz) |
428.0 |
429.0 |
430.0 |
431.0 |
432.0 |
433.0 |
434.0 |
435.0 |
436.0 |
437.0 |
438.0 |
|
Gewin (dBi) |
- Eén.18 |
- Eén.28 |
- Eén.40 |
- Eén.49 |
- Eén.54 |
- Eén.58 |
- Eén.59 |
- Eén.60 |
- Eén.64 |
- Eén.73 |
- Eén.89 |
|
Efficiëntie (%) |
24.53 |
24.04 |
23.51 |
23.16 |
22.97 |
22.94 |
23.02 |
23.08 |
23.02 |
22.66 |
22.01 |
2.2 Stralingspatroon
| 3D | 2D-horizontaal | 2D-verticaal | |
| 428 MHz | |||
| 433MHz | |||
| 438 MHz |