Productgegevens
Plaats van herkomst: China
Merknaam: Leenz
Certificering: RoHs
Modelnummer: LZANT-10229-TNCJ
Document: Productenbrochure PDF
Betaling en verzendvoorwaarden
Min. bestelaantal: 10
Levertijd: 15 dagen
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 1K per dag
Frequentie: |
2400-2500M |
VSWR: |
<2 |
Piekwinst: |
5 dBi |
Impedantie: |
50 |
Frequentie: |
2400-2500M |
VSWR: |
<2 |
Piekwinst: |
5 dBi |
Impedantie: |
50 |
SMA male 2.4G 2400-2500M Bluetooth-antenne Wi-Fi-routerantenne omnidirectionele onbemande luchtvaartuig afstandsbediening opvouwbare rubberen buisantenne 13x196mm
1. Specificatie
| A. Elektrische kenmerken | |
| Frequentie | 2400-2500MHz |
| Impedantie | 50 Ohm |
| S.W.R. | <2 |
| Versterking | 5dBi |
| Efficiëntie | ≈72% |
| Polarisatie | Lineair |
| Horizontale bundelbreedte | 360° |
| Verticale bundelbreedte | 35±5° |
| B. Materiaal & Mechanische kenmerken | |
| Connector Type | TNC-J |
| Afmeting | Φ13*215mm |
| Gewicht | 0.02Kg |
| Radome materiaal | PBT+PC ZWART |
| C. Milieu | |
| Bedrijfstemperatuur | - 40 °C ~ + 85 °C |
| Opslagtemperatuur | - 40 °C ~ + 85 °C |
2. Antenne - S-parameter testgegevens
2.1 VSWR![]()
2.2 Totale efficiëntie & Versterking:
|
Frequentie (MHz) |
2400.0 |
2410.0 |
2420.0 |
2430.0 |
2440.0 |
2450.0 |
2460.0 |
2470.0 |
2480.0 |
2490.0 |
2500.0 |
|
Versterking (dBi) |
4.49 |
4.49 |
4.48 |
4.46 |
4.56 |
4.57 |
4.62 |
4.45 |
4.38 |
4.27 |
4.12 |
|
Efficiëntie (%) |
75.33 |
74.59 |
72.72 |
71.58 |
72.76 |
74.43 |
76.52 |
72.83 |
70.60 |
68.96 |
68.85 |
| 3D | 2D-Horizontaal | 2D-Verticaal | |
| 2400MHz | |||
| 2450MHz | |||
| 2500MHz |