Productgegevens
Plaats van herkomst: China
Merknaam: Leenz
Certificering: RoHs
Modelnummer: LZANT-10669-A
Document: Productenbrochure PDF
Betaling en verzendvoorwaarden
Min. bestelaantal: 10
Levertijd: 15 dagen
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 1K per dag
Frequentie: |
470-510 MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Piekwinst: |
1 dBi |
Impedantie: |
50 |
Frequentie: |
470-510 MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Piekwinst: |
1 dBi |
Impedantie: |
50 |
1. Specificatie
| A. Elektrische kenmerken | |
| Frequentie. | 470-510 MHz |
| S.W.R. | <= 2.0 |
| Antennewinst | 1dBi |
| Efficiëntie | ≈46% |
| Polarisatie | Lineair |
| Impedantie | 50 Ohm |
| B. Materiaal en mechanische eigenschappen | |
| Type aansluiting | SMA-J |
| Afmeting | ¢12*135mm |
| Kleur | TPEEE+PC Zwart |
| Gewicht | 0.01kg |
| C. Milieu | |
| Operatietemperatuur | - 40 °C ~ + 80 °C |
| Bergingstemperatuur | - 40 °C ~ + 80 °C |
2. Testgegevens voor antenne-S-parameters
2VSWR![]()
2.2 Totale efficiëntie en winst
|
Frequentie. (MHz) |
470.0 |
475.0 |
480.0 |
485.0 |
490.0 |
495.0 |
500.0 |
505.0 |
510.0 |
|
Gewin (dBi) |
-Nee.06 |
0.27 |
0.42 |
0.82 |
0.76 |
0.80 |
0.71 |
0.84 |
0.87 |
|
Efficiëntie (%) |
38.22 |
41.37 |
42.74 |
47.22 |
47.60 |
49.20 |
49.10 |
50.89 |
51.27 |
![]()
2.2 Stralingspatroon
| 3D | 2D-horizontaal | 2D-verticaal | |
| 470 MHz | |||
| 490 MHz | |||
| 510 MHz |