Productgegevens
Plaats van herkomst: China
Merknaam: Leenz
Certificering: RoHs
Modelnummer: LZANT-12230-A
Document: Productenbrochure PDF
Betaling en verzendvoorwaarden
Min. bestelaantal: 10
Levertijd: 15 dagen
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 500 per dag
Frequentie: |
3300-3800MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Piekwinst: |
11DBI |
Impedantie: |
50 |
Frequentie: |
3300-3800MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Piekwinst: |
11DBI |
Impedantie: |
50 |
1. Specificatie
| A. Elektrische kenmerken | |
| Frequentie | 3300-3800 MHz |
| SWR | <= 2,0 |
| Antenne winst | 11 dBi |
| Polarisatie | V |
| Horizontale straalbreedte | 45±5° |
| Verticale straalbreedte | 40±5° |
| V/B | >27dB |
| Impedantie | 50Ohm |
| Max. Stroom | 50W |
| B. Materiaal- en mechanische kenmerken | |
| Connectortype | LMR240=2m, NJ |
| Dimensie |
260*260*35mm |
| Radome-materiaal | ABS |
| Gewicht | 0,6 kg |
| C. Milieu | |
| Bedrijfstemperatuur | - 40˚C ~ + 85˚C |
| Opslagtemperatuur | - 40˚C ~ + 85˚C |
| Werking Vochtigheid | <95% |
| Nominale windsnelheid | 36,9 m/s |
2. Antenne - S-parametertestgegevens
2.1 VSWR
2.2 Totale efficiëntie en winst:
|
Frequentie (MHz) |
Verdienen(DBi) |
|
3300 |
10.0 |
|
3350 |
10.3 |
|
3400 |
10.4 |
|
3450 |
10.4 |
|
3500 |
10.0 |
|
3550 |
10.0 |
|
3600 |
10.9 |
|
3650 |
11.3 |
|
3700 |
11.5 |
|
3750 |
11.4 |
|
3800 |
11.6 |
| Poort1 | 2D-horizontaal | 2D-verticaal | Horizontaal en verticaal |
| 3300 MHz | |||
| 3550 MHz | |||
| 3800 MHz |