Productgegevens
Plaats van herkomst: China
Merknaam: Leenz
Certificering: RoHs
Modelnummer: LZANT-10074-A
Document: Productenbrochure PDF
Betaling en verzendvoorwaarden
Min. bestelaantal: 10
Prijs: RMB
Levertijd: 15 dagen
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 500 per dag
Frequentie: |
3700-4200 MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Piekwinst: |
5 dBi |
Impedantie: |
50 Ohm |
Frequentie: |
3700-4200 MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Piekwinst: |
5 dBi |
Impedantie: |
50 Ohm |
3.7-4.2G 3700-4200MHz UWB kanaal 2 omnidirectionele 5dbi fishtail waterdichte antenne
1. Specificatie
| A. Elektrische kenmerken | |
| Frequentie | 3700-4200MHz |
| Impedantie | 50 Ohm |
| S.W.R. | <2.0 |
| Antenneversterking | 5dBi |
| Efficiëntie | ≈68% |
| Polarisatie | Lineair |
| Horizontale bundelbreedte | 360° |
| Verticale bundelbreedte | 30±5° |
| Max vermogen | 50W |
| B. Materiaal & Mechanische kenmerken | |
| Connector type | N-J |
| Afmeting | Φ22.5*195mm |
| Gewicht | 0.07Kg |
| Radome materiaal | ABS (Grijs) |
| C. Milieu | |
| Bedrijfstemperatuur | - 40 ˚C ~ + 80 ˚C |
| Opslagtemperatuur | - 40 ˚C ~ + 80 ˚C |
| Nominale windsnelheid | 36.9m/s |
| Bliksembeveiliging | DC Aarding |
2. Antenne - S-parameter testgegevens
2.1 VSWR
![]()
|
Frequentie (MHz) |
3700.0 |
3750.0 |
3800.0 |
3850.0 |
3900.0 |
3950.0 |
4000.0 |
4050.0 |
4100.0 |
4150.0 |
4200.0 |
|
Versterking (dBi) |
4.63 |
4.21 |
4.09 |
4.16 |
4.19 |
4.60 |
4.28 |
4.31 |
3.81 |
3.33 |
3.24 |
|
Efficiëntie (%) |
80.13 |
78.24 |
80.93 |
81.85 |
81.41 |
83.01 |
79.01 |
83.19 |
79.84 |
78.43 |
77.19 |
| 3D | 2D-Horizontaal | 2D-Verticaal | |
| 3700MHz | |||
| 3950MHz | |||
| 4200MHz |