Productgegevens
Plaats van herkomst: China
Merknaam: Leenz
Certificering: RoHs
Modelnummer: LZANT-10564-A
Document: Productenbrochure PDF
Betaling en verzendvoorwaarden
Min. bestelaantal: 10
Levertijd: 15 dagen
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 5k per dag
Frequentie: |
7500-8500 MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Piekwinst: |
4 dBi |
Impedantie: |
50 |
Frequentie: |
7500-8500 MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Piekwinst: |
4 dBi |
Impedantie: |
50 |
UWB CH9 7.5-8.5G 7500-8500M 4dbi Basisstation Positionering Antenne 10x109mm
1. Specificatie
| A. Elektrische kenmerken | |
| Frequentie | 7500-8500 MHz |
| S.W.R. | <= 2.0 |
| Antennewinst6 | 4dBi |
| Efficiëntie | ≈70% |
| Polarisatie | Lineair |
| Horizontale straalbreedte | 360° |
| Verticale straalbreedte | 40±5° |
| Impedantie | 50 Ohm |
| B. Materiaal en mechanische kenmerken | |
| Type aansluiting | SMA-J |
| Afmeting | φ10*109 mm |
| Kleur | ABS zwart |
| Gewicht | 0.01kg |
| C. Milieu | |
| Operatietemperatuur | - 40 °C ~ + 65 °C |
| Bergingstemperatuur | - 40 °C ~ + 80 °C |
2. Testgegevens van de antenne-S-parameter
2VSWR![]()
2.2 Totale efficiëntie en winst
|
Frequentie (MHz) |
7500.0 |
7600.0 |
7700.0 |
7800.0 |
7900.0 |
8000.0 |
8100.0 |
8200.0 |
8300.0 |
8400.0 |
8500.0 |
|
Gewin (dBi) |
3.08 |
2.80 |
3.36 |
3.28 |
3.60 |
3.02 |
2.81 |
2.19 |
3.20 |
3.36 |
3.21 |
|
Efficiëntie (%) |
70.69 |
68.21 |
74.59 |
74.07 |
77.75 |
75.59 |
75.49 |
72.98 |
70.84 |
64.82 |
53.80 |
2.2 Stralingspatroon
| 3D | 2D-horizontaal | 2D-verticaal | |
| 7500 MHz | |||
| 8000 MHz | |||
| 8500 MHz |