Productgegevens
Plaats van herkomst: China
Merknaam: Leenz
Certificering: RoHs
Modelnummer: LZANT-10176-A
Document: Productenbrochure PDF
Betaling en verzendvoorwaarden
Min. bestelaantal: 10
Prijs: RMB
Levertijd: 15 dagen
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 500 per dag
Frequentie: |
3700-4200 MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Piekwinst: |
2dBi |
Impedantie: |
50 Ohm |
Frequentie: |
3700-4200 MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Piekwinst: |
2dBi |
Impedantie: |
50 Ohm |
1. Specificatie
| A. Elektrische Kenmerken | |
| Frequentie | 3700-4200MHz |
| Impedantie | 50 Ohm |
| S.W.R. | <2.0 |
| Antenne Gain | 2dBi |
| Efficiëntie | ≈84% |
| Polarisatie | Lineair |
| Horizontale bundelbreedte | 360° |
| Verticale bundelbreedte | 45±10° |
| Max Vermogen | 50W |
| B. Materiaal & Mechanische Kenmerken | |
| Connector Type | SMA-J |
| Afmeting | Φ16*100mm |
| Gewicht | 0.03Kg |
| Radome materiaal | Glasvezel (Wit) |
| C. Milieu | |
| Bedrijfstemperatuur | - 40 ˚C ~ + 80 ˚C |
| Opslagtemperatuur | - 40 ˚C ~ + 80 ˚C |
| Nominale windsnelheid | 36.9m/s |
| Bliksembeveiliging | DC Aarding |
2. Antenne - S Parameter Testgegevens
2.1 VSWR
![]()
|
Frequentie(MHz) |
3700.0 |
3750.0 |
3800.0 |
3850.0 |
3900.0 |
3950.0 |
4000.0 |
4050.0 |
4100.0 |
4150.0 |
4200.0 |
|
Gain (dBi) |
2.84 |
2.86 |
3.14 |
3.26 |
3.22 |
3.26 |
3.14 |
3.24 |
2.83 |
2.75 |
2.56 |
|
Efficiëntie (%) |
81.12 |
80.35 |
86.40 |
91.07 |
88.76 |
88.74 |
85.04 |
87.61 |
81.38 |
80.31 |
78.68 |
| 3D | 2D-Horizontaal | 2D-Verticaal | |
| 3700MHz | |||
| 3950MHz | |||
| 4200MHz |