Productgegevens
Plaats van herkomst: China
Merknaam: Leenz
Certificering: RoHs
Modelnummer: LZANT-12196-A
Document: Productenbrochure PDF
Betaling en verzendvoorwaarden
Min. bestelaantal: 10
Levertijd: 15 dagen
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 500 per dag
Frequentie: |
6250-6750 MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Piekwinst: |
10DBI |
Impedantie: |
50 Ohm |
Frequentie: |
6250-6750 MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Piekwinst: |
10DBI |
Impedantie: |
50 Ohm |
1. Specificatie
| A. Elektrische Kenmerken | |
| Frequentie | 6250-6750MHz |
| Impedantie | 50 Ohm |
| S.W.R. | <2.0 |
| Antenne Gain | 10dBi |
| Efficiëntie | ≈73% |
| Polarisatie | Lineair |
| Horizontale bundelbreedte | 360° |
| Verticale bundelbreedte | 7-8° |
| Max Vermogen | 50W |
| B. Materiaal & Mechanische Kenmerken | |
| Connector Type | SMA connector |
| Afmeting | Φ16*450mm |
| Gewicht | 0.12Kg |
| Radome materiaal | Glasvezel |
| C. Milieu | |
| Bedrijfstemperatuur | - 40 ˚C ~ + 80 ˚C |
| Opslagtemperatuur | - 40 ˚C ~ + 80 ˚C |
| Nominale windsnelheid | 36.9m/s |
| Bliksembeveiliging | DC Aarding |
2. Antenne - S Parameter Testgegevens
2.1 VSWR
![]()
2.2 Totale Efficiëntie & Gain:
|
Frequentie(MHz) |
Gain(dBi) |
Efficiëntie(%) |
|
6250 |
9.6 |
76.3 |
|
6300 |
9.1 |
69.0 |
|
6350 |
9.5 |
74.2 |
|
6400 |
9.6 |
72.2 |
|
6450 |
9.4 |
70.2 |
|
6500 |
9.9 |
77.0 |
|
6550 |
10.1 |
77.3 |
|
6600 |
9.7 |
71.7 |
|
6650 |
9.8 |
73.0 |
|
6700 |
9.7 |
72.5 |
|
6750 |
9.7 |
72.9 |
| 3D | 2D-Horizontaal | 2D-Verticaal | |
| 6250MHz | |||
| 6500MHz | |||
| 6750MHz |