Productgegevens
Plaats van herkomst: China
Merknaam: Leenz
Certificering: RoHs
Modelnummer: LZANT-10271-A
Document: Productenbrochure PDF
Betaling en verzendvoorwaarden
Min. bestelaantal: 10
Levertijd: 15 dagen
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 1K per dag
Frequentie: |
1500-1600M |
VSWR: |
<2 |
Piekwinst: |
2dBi |
Impedantie: |
50 |
Frequentie: |
1500-1600M |
VSWR: |
<2 |
Piekwinst: |
2dBi |
Impedantie: |
50 |
GPS 1500-1600M omnidirectionele 2 dBi passieve opvouwbare rubberen staafantenne
1. Specificatie
| A. Elektrische kenmerken | |
| Frequentie | 1500-1600MHz |
| Impedantie | 50 Ohm |
| S.W.R. | <2 |
| Versterking | 2 dBi |
| Efficiëntie | ≈70% |
| Polarisatie | Lineair |
| Horizontale bundelbreedte | 360° |
| Verticale bundelbreedte | 60° |
| B. Materiaal & Mechanische kenmerken | |
| Connectortype | SMA-J |
| Afmeting | Φ13*209mm |
| Gewicht | 0,02 kg |
| Radomemateriaal | PBT+PC |
| C. Omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur | - 40 ˚C ~ + 85˚C |
| Opslagtemperatuur | - 40 ˚C ~ + 85˚C |
2. Antenne - S-parameter testgegevens
2.1 VSWR![]()
2.2 Totale efficiëntie & versterking:
|
Frequentie (MHz) |
1570.0 |
1571.0 |
1572.0 |
1573.0 |
1574.0 |
1575.0 |
1576.0 |
1577.0 |
1578.0 |
1579.0 |
1580.0 |
|
Versterking (dBi) |
2.07 |
2.05 |
2.02 |
1.97 |
1.94 |
1.91 |
1.82 |
1.77 |
1.74 |
1.72 |
1.72 |
|
Efficiëntie (%) |
77.01 |
76.91 |
76.51 |
75.93 |
75.37 |
75.05 |
73.79 |
72.99 |
72.59 |
72.48 |
72.48 |
| 3D | 2D-Horizontaal | 2D-Verticaal | |
| 1558MHz | |||
| 1580MHz | |||
| 1602MHz |