Productgegevens
Plaats van herkomst: China
Merknaam: Leenz
Certificering: RoHs
Modelnummer: LZANT-10689-A
Document: Productenbrochure PDF
Betaling en verzendvoorwaarden
Min. bestelaantal: 10
Levertijd: 15 dagen
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 1K per dag
Frequentie: |
868MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Piekwinst: |
1DBI |
Impedantie: |
50 |
Frequentie: |
868MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Piekwinst: |
1DBI |
Impedantie: |
50 |
SMA-J 868M LoRa Gateway omnidirectionele opvouwbare plastic behuizing antenne 10x109mm
1. Specificatie
| A. Elektrische kenmerken | |
| Frequentie. | 868 MHz |
| Impedantie | 50 Ohm |
| S.W.R. | < 2.0 |
| Gewin | 1dBi |
| Efficiëntie | ≈43% |
| Polarisatie | Lineair |
| Maximale kracht | 50 W |
| B. Materiaal en mechanische eigenschappen | |
| Type aansluiting | SMA-J |
| Afmeting | Φ10*109 mm |
| Gewicht | 0.01kg |
| Materiaal voor antennes | ABS zwart |
| C. Milieu | |
| Operatietemperatuur | - 40 °C ~ + 80 °C |
| Bergingstemperatuur | - 40 °C ~ + 80 °C |
2. Testgegevens voor antenne-S-parameters
2VSWR
![]()
2.2 Totale efficiëntie en winst
|
Frequentie. (MHz) |
863.0 |
864.0 |
865.0 |
866.0 |
867.0 |
868.0 |
869.0 |
870.0 |
871.0 |
872.0 |
873.0 |
|
Gewin (dBi) |
0.98 |
1.01 |
1.05 |
1.05 |
1.05 |
1.05 |
1.07 |
1.09 |
1.12 |
1.14 |
1.17 |
|
Efficiëntie (%) |
41.16 |
41.65 |
42.10 |
42.30 |
42.48 |
42.69 |
42.92 |
43.16 |
43.39 |
43.58 |
43.71 |
2.2 Stralingspatroon
| 3D | 2D-horizontaal | 2D-verticaal | |
| 863 MHz | |||
| 868 MHz | |||
| 873 MHz |