Productgegevens
Plaats van herkomst: China
Merknaam: Leenz
Certificering: RoHs
Modelnummer: LZANT-10815-A
Document: Productenbrochure PDF
Betaling en verzendvoorwaarden
Min. bestelaantal: 10
Levertijd: 15 dagen
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 1K per dag
Frequentie: |
400-470 MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Piekwinst: |
-1dBi |
Impedantie: |
50 |
Frequentie: |
400-470 MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Piekwinst: |
-1dBi |
Impedantie: |
50 |
SMA-J LoRa 400-470M433M Omnidirectionele plastic rubberstaaf opvouwbare antenne 13x196mm
1. Specificatie
| A. Elektrische kenmerken | |
| Frequentie. | 400-470 MHz |
| Impedantie | 50 Ohm |
| S.W.R. | < 2.0 |
| Gewin | -1dBi |
| Efficiëntie | ≈35% |
| Polarisatie | Lineair |
| Maximale kracht | 50 W |
| B. Materiaal en mechanische eigenschappen | |
| Type aansluiting | SMA-J |
| Afmeting | Φ13*196 mm |
| Gewicht | 0.02kg |
| Materiaal voor antennes | ABS zwart |
| C. Milieu | |
| Operatietemperatuur | - 40 °C ~ + 80 °C |
| Bergingstemperatuur | - 40 °C ~ + 80 °C |
2. Testgegevens voor antenne-S-parameters
2VSWR
![]()
2.2 Totale efficiëntie en winst
|
Frequentie. (MHz) |
400 |
410 |
420 |
430 |
440 |
450 |
460 |
470 |
|
Gewin (dBi) |
- Eén.4 |
- Eén.7 |
- Eén.8 |
- Eén.7 |
- Eén.8 |
- Eén.8 |
- Eén.7 |
- Eén.5 |
|
Efficiëntie (%) |
31.6 |
31.4 |
30.7 |
30.7 |
30.8 |
32.4 |
34.0 |
37.1 |
![]()
2.2 Stralingspatroon
| 3D | 2D-horizontaal | 2D-verticaal | |
| 400 MHz | |||
| 430 MHz | |||
| 470 MHz |