Productgegevens
Plaats van herkomst: China
Merknaam: Leenz
Certificering: RoHs
Modelnummer: LZANT-10339-A
Document: Productenbrochure PDF
Betaling en verzendvoorwaarden
Min. bestelaantal: 10
Levertijd: 15 dagen
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 1K per dag
Frequentie: |
840 ± 15 MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Piekwinst: |
2dBi |
Impedantie: |
50 |
Frequentie: |
840 ± 15 MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Piekwinst: |
2dBi |
Impedantie: |
50 |
840M omnidirectionele rubberen antenne voor videotransmissie met drones 13x196mm
1. Specificatie
| A. Elektrische kenmerken | |
| Frequentie. | 840 ± 15 MHz |
| Impedantie | 50 Ohm |
| S.W.R. | < 2.0 |
| Gewin | 2dBi |
| Efficiëntie | ≈35% |
| Polarisatie | Lineair |
| Maximale kracht | 50 W |
| B. Materiaal en mechanische eigenschappen | |
| Type aansluiting | SMA-J |
| Afmeting | Φ13*196 mm |
| Gewicht | 0.02kg |
| Materiaal voor antennes | ABS zwart |
| C. Milieu | |
| Operatietemperatuur | - 40 °C ~ + 80 °C |
| Bergingstemperatuur | - 40 °C ~ + 80 °C |
2. Testgegevens voor antenne-S-parameters
2VSWR
![]()
2.2 Totale efficiëntie en winst
|
Frequentie. (MHz) |
835.0 |
836.0 |
837.0 |
838.0 |
839.0 |
840.0 |
841.0 |
842.0 |
843.0 |
844.0 |
|
Gewin (dBi) |
2.38 |
2.34 |
2.31 |
2.27 |
2.22 |
2.16 |
2.17 |
2.17 |
2.16 |
2.14 |
|
Efficiëntie (%) |
70.32 |
70.42 |
70.49 |
70.45 |
70.26 |
69.88 |
70.47 |
70.89 |
71.15 |
71.33 |
|
Frequentie. (MHz) |
845.0 |
846.0 |
847.0 |
848.0 |
849.0 |
850.0 |
|
Gewin (dBi) |
2.13 |
2.11 |
2.08 |
2.06 |
2.04 |
2.03 |
|
Efficiëntie (%) |
71.49 |
71.43 |
71.39 |
71.37 |
71.39 |
71.44 |
![]()
2.2 Stralingspatroon
| 3D | 2D-horizontaal | 2D-verticaal | |
| 835 MHz | |||
| 842 MHz | |||
| 850 MHz |