Productgegevens
Plaats van herkomst: China
Merknaam: Leenz
Certificering: RoHs
Modelnummer: LZANT-10467-A
Document: Productenbrochure PDF
Betaling en verzendvoorwaarden
Min. bestelaantal: 10
Levertijd: 15 dagen
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 1K per dag
Frequentie: |
2400-2500/5150-5850M |
VSWR: |
<2 |
Piekwinst: |
5 dBi |
Impedantie: |
50 |
Frequentie: |
2400-2500/5150-5850M |
VSWR: |
<2 |
Piekwinst: |
5 dBi |
Impedantie: |
50 |
SMA-J 2.4/5.8G 2400-2500/5150-5850M 5dbi omnidirectionele Wi-Fi Bluetooth ZigBee plastic staafvormige antenne 13x196mm
1. Specificatie
| A. Elektrische kenmerken | |
| Frequentie. | 2400-2500/5150-5850 MHz |
| Impedantie | 50 Ohm |
| S.W.R. | < 2 |
| Gewin | 5dBi |
| Efficiëntie | ≈70% |
| Polarisatie | Lineair |
| Horizontale straalbreedte | 360° |
| Verticale straalbreedte | 35 ± 5° |
| B. Materiaal en mechanische eigenschappen | |
| Type aansluiting | SMA-J |
| Afmeting | Φ13*196 mm |
| Gewicht | 0.02kg |
| Radome materiaal | PBT+PCZwart |
| C. Milieu | |
| Operatietemperatuur | - 40 °C ~ + 85 °C |
| Bergingstemperatuur | - 40 °C ~ + 85 °C |
2. Testgegevens voor antenne-S-parameters
2VSWR
![]()
2.2 Totale efficiëntie en winst:
|
Frequentie. (MHz) |
2400.0 |
2410.0 |
2420.0 |
2430.0 |
2440.0 |
2450.0 |
2460.0 |
2470.0 |
2480.0 |
2490.0 |
2500.0 |
|
Gewin (dBi) |
3.57 |
3.50 |
3.30 |
3.17 |
3.20 |
3.41 |
3.44 |
3.28 |
3.22 |
3.28 |
3.39 |
|
Efficiëntie (%) |
83.53 |
80.98 |
76.31 |
74.15 |
74.02 |
77.39 |
77.22 |
73.80 |
71.77 |
72.10 |
73.32 |
|
Frequentie. (MHz) |
5150 |
5200 |
5250 |
5300 |
5350 |
5400 |
5450 |
5500 |
5550 |
5600 |
5650 |
5700 |
5750 |
5800 |
5850 |
|
Gewin (dBi) |
4.23 |
4.05 |
4.14 |
4.06 |
3.28 |
2.80 |
2.29 |
1.91 |
1.55 |
1.38 |
1.31 |
1.55 |
1.51 |
1.62 |
1.83 |
|
Efficiëntie (%) |
61.80 |
57.71 |
61.85 |
67.78 |
63.82 |
66.47 |
67.47 |
69.39 |
71.08 |
72.60 |
74.42 |
78.95 |
76.81 |
78.19 |
78.37 |
| 3D | 2D-horizontaal | 2D-Verticaal | |
| 2400 MHz | |||
| 2450 MHz | |||
| 2500 MHz |
| 3D | 2D-horizontaal | 2D-Verticaal | |
| 5150 MHz | |||
| 5500 MHz | |||
| 5850MHz |