Productgegevens
Plaats van herkomst: China
Merknaam: Leenz
Certificering: RoHs
Modelnummer: LZANT-12011-A
Document: Productenbrochure PDF
Betaling en verzendvoorwaarden
Min. bestelaantal: 10
Levertijd: 15 dagen
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 500 per dag
Frequentie: |
1200-1300 MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Piekwinst: |
8dbi |
Impedantie: |
50 |
Frequentie: |
1200-1300 MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Piekwinst: |
8dbi |
Impedantie: |
50 |
1. Specificatie
| A. Elektrische Kenmerken | |
| Frequentie | 1200-1300MHz |
| S.W.R. | <= 2.0 |
| Antenne Gain | 8dBi |
| Polarisatie | v |
| Horizontale Straalbreedte | 68-73° |
| Verticale Straalbreedte | 65° |
| F/B | >17dB |
| Impedantie | 50Ohm |
| Max. Vermogen | 50W |
| B. Materiaal & Mechanische Kenmerken | |
| Connector Type | N Female connector |
| Afmeting |
210*180*45mm |
| Radome materiaal | ABS |
| Gewicht | 0.37Kg |
| C. Milieu | |
| Bedrijfstemperatuur | - 40 ˚C ~ + 85 ˚C |
| Opslagtemperatuur | - 40 ˚C ~ + 85 ˚C |
| Bedrijfsvochtigheid | <95% |
| Nominale Windsnelheid | 36.9m/s |
2. Antenne - S Parameter Testgegevens
2.1 VSWR
2.2 Totale Efficiëntie & Gain:
|
Frequentie(MHz) |
Gain(dBi) |
|
1200 |
8.6 |
|
1210 |
8.7 |
|
1220 |
8.8 |
|
1230 |
8.7 |
|
1240 |
8.7 |
|
1250 |
8.6 |
|
1260 |
8.6 |
|
1270 |
8.4 |
|
1280 |
8.4 |
|
1290 |
8.4 |
|
1300 |
8.0 |
| Poort1 | 2D-Horizontaal | 2D-Verticaal | Horizontaal & Verticaal |
| 1200MHz | |||
| 1250MHz | |||
| 1300MHz |