Productgegevens
Plaats van herkomst: China
Merknaam: Leenz
Certificering: RoHs
Modelnummer: LZANT-12007-A
Document: Productenbrochure PDF
Betaling en verzendvoorwaarden
Min. bestelaantal: 10
Levertijd: 15 dagen
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 200 per dag
Frequentie: |
1300-1500MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Piekwinst: |
14dBi |
Impedantie: |
50 |
Frequentie: |
1300-1500MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Piekwinst: |
14dBi |
Impedantie: |
50 |
1. Specificaties
| A. Elektrische Kenmerken | |
| Frequentie | 1300-1500MHz |
| S.W.R. | <= 2.0 |
| Antenne Gain | 14dBi |
| Polarisatie | ±45° |
| Horizontale bundelbreedte | 30-35° |
| Verticale bundelbreedte | 30-35° |
| F/B | >25dB |
| Impedantie | 50Ohm |
| Max. Vermogen | 50W |
| B. Materiaal & Mechanische Kenmerken | |
| Connector Type | 2-N-K connector |
| Afmeting |
390*390*50mm |
| Radome materiaal | ABS |
| Gewicht | 1.7Kg |
| C. Omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur | - 40 ˚C ~ + 85 ˚C |
| Opslagtemperatuur | - 40 ˚C ~ + 85 ˚C |
| Bedrijfsvochtigheid | <95% |
| Nominale windsnelheid | 36.9m/s |
2. Antenne - S Parameter Testgegevens
2.1 VSWR
2.2 Totale Efficiëntie & Gain:
|
Port 1(+45°) |
|
Port 2(-45°) |
||
|
Frequentie(MHz) |
Gain(dBi) |
Frequentie(MHz) |
Gain(dBi) |
|
|
1300 |
13.2 |
1300 |
13.4 |
|
|
1325 |
13.7 |
1325 |
13.4 |
|
|
1350 |
13.8 |
1350 |
13.6 |
|
|
1375 |
14.1 |
1375 |
14.1 |
|
|
1400 |
14.4 |
1400 |
14.4 |
|
|
1425 |
14.3 |
1425 |
13.9 |
|
|
1450 |
14.4 |
1450 |
14.3 |
|
|
1475 |
14.4 |
1475 |
14.4 |
|
|
1500 |
14.2 |
1500 |
14.4 |
|
| Port1 | 2D-Horizontaal | 2D-Verticaal | Horizontaal & Verticaal |
| 1300MHz | |||
| 1400MHz | |||
| 1500MHz |