Productgegevens
Place of Origin: China
Merknaam: Leenz
Certificering: RoHs
Model Number: LZANT-11533-A
Document: Productenbrochure PDF
Betaling en verzendvoorwaarden
Minimum Order Quantity: 10
Delivery Time: 15 days
Payment Terms: T/T
Supply Ability: 500 per day
Frequentie: |
6250-6750 MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Piekwinst: |
3 dBi |
Impedantie: |
50 |
Frequentie: |
6250-6750 MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Piekwinst: |
3 dBi |
Impedantie: |
50 |
UWB Kanaal 5 6250-6750M omni-directionele kleine paddenstoel kop plafond gemonteerde antenne
1. Specificatie
| A. Elektrische kenmerken | |
| Frequentie | 6250-6750 MHz |
| S.W.R. | <= 1.8 |
| Antennewinst | 3dBi |
| Polarisatie | Verticaal |
| Horizontale straalbreedte | 360° |
| Verticale straalbreedte | 42-56° |
| Impedantie | 50 ohm |
| Max. | 50 W |
| B. Materiaal en mechanische kenmerken | |
| Type aansluiting | N-K-connector |
| Afmeting | φ86*40 mm |
| Radome materiaal | ABS |
| Gewicht | 0.09kg |
| C. Milieu | |
| Operatietemperatuur | - 40 °C ~ + 85 °C |
| Bergingstemperatuur | - 40 °C ~ + 85 °C |
| Operatie Vochtigheid | < 95% |
| Nominale windsnelheid |
36.9m/s |
2. Testgegevens van de antenne-S-parameter
2VSWR
![]()
2.2 Totale efficiëntie en winst:
|
FrequentieMHz) |
6200 |
6250 |
6300 |
6350 |
6400 |
6450 |
6500 |
6550 |
6600 |
6650 |
6700 |
6750 |
6800 |
|
Gewin (dBi) |
3.6 |
4.0 |
3.8 |
3.6 |
3.6 |
3.3 |
3.1 |
3.3 |
4.0 |
3.8 |
3.9 |
3.1 |
3.5 |
|
Efficiëntie (%) |
77.1 |
87.5 |
83.5 |
77.9 |
77.7 |
74.3 |
72.1 |
77.1 |
85.3 |
78.7 |
83.3 |
69.8 |
76.3 |
| Port 1 | 3D | 2D-horizontaal | 2D- Verticaal |
| 6250 MHz | |||
| 6500 MHz | |||
| 6750 MHz |