Productgegevens
Plaats van herkomst: China
Merknaam: Leenz
Certificering: RoHs
Modelnummer: LZANT-11092-A
Document: Productenbrochure PDF
Betaling en verzendvoorwaarden
Min. bestelaantal: 2
Levertijd: 15 dagen
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 200 per dag
Frequentie: |
703-803 MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Piekwinst: |
12DBI |
Impedantie: |
50 |
Frequentie: |
703-803 MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Piekwinst: |
12DBI |
Impedantie: |
50 |
703-803M 12dbi acht-poorts dual-gepolariseerde directionele antenne, die de eigenschap heeft om een volledig dekkingspatroon te vormen door directionele oriëntatie.
1. Specificatie
| A. Elektrische Kenmerken | |
| Frequentie | 703-803MHz |
| S.W.R. | <= 2.0 |
| Antenne Gain | 12dBi |
| Polarisatie | ±45° |
| Horizontale Bundelbreedte | 90±5° |
| Verticale Bundelbreedte | 20±5° |
| F/B | >20dB |
| Impedantie | 50Ohm |
| Max. Vermogen | 100W |
| B. Materiaal & Mechanische Kenmerken | |
| Connector Type | 8*N-K |
| Afmeting | φ400*1200mm |
| Radome materiaal | Glasvezel |
| Gewicht | 17Kg |
| C. Milieu | |
| Bedrijfstemperatuur | - 40 °C ~ + 85 °C |
| Opslagtemperatuur | - 40 °C ~ + 85 °C |
| Bedrijfsvochtigheid | <95% |
| Nominale Windsnelheid | 36.9m/s |
2. Antenne - S Parameter Testgegevens
2.1 VSWR
2.2 Totale Efficiëntie & Gain:
|
Port 1 |
|
Port 2 |
||
|
Frequentie(MHz) |
Gain(dBi) |
Frequentie(MHz) |
Gain(dBi) |
|
|
703 |
10.7 |
703 |
10.3 |
|
|
710 |
10.7 |
710 |
10.4 |
|
|
720 |
11.0 |
720 |
10.8 |
|
|
730 |
11.5 |
730 |
11.3 |
|
|
740 |
11.7 |
740 |
11.5 |
|
|
750 |
11.5 |
750 |
11.3 |
|
|
760 |
11.5 |
760 |
11.3 |
|
|
770 |
11.6 |
770 |
11.6 |
|
|
780 |
11.6 |
780 |
11.8 |
|
|
790 |
11.7 |
790 |
11.8 |
|
|
800 |
11.9 |
800 |
11.9 |
|
|
803 |
11.9 |
803 |
11.8 |
|
| Port1 | 2D-Horizontaal | 2D-Verticaal | Horizontaal & Verticaal |
| 703MHz | |||
| 750MHz | |||
| 800MHz |
| Port2 | 2D-Horizontaal | 2D-Verticaal | Horizontaal & Verticaal |
| 703MHz | |||
| 750MHz | |||
| 800MHz |