Productgegevens
Plaats van herkomst: China
Merknaam: Leenz
Certificering: RoHs
Modelnummer: LZANT-11093-A
Document: Productenbrochure PDF
Betaling en verzendvoorwaarden
Min. bestelaantal: 2
Levertijd: 15 dagen
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 500 per dag
Frequentie: |
703-803 MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Piekwinst: |
9dbi |
Impedantie: |
50 |
Frequentie: |
703-803 MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Piekwinst: |
9dbi |
Impedantie: |
50 |
2*N-K 703-803M 700M 800M 9dbi dual-polarisatie directionele antenne voor basisstationantenne
1. Specificatie
| A. Elektrische Kenmerken | |
| Frequentie | 703-803MHz |
| S.W.R. | <= 2.0 |
| Antenne Gain | 9dBi |
| Polarisatie | ±45° |
| Horizontale bundelbreedte | 80±10° |
| Verticale bundelbreedte | 40±10° |
| F/B | >20dB |
| Impedantie | 50Ohm |
| Max. Vermogen | 100W |
| B. Materiaal & Mechanische Kenmerken | |
| Connector Type | 2*N-K |
| Afmeting | 450*280*125mm |
| Radome materiaal | UPVC |
| Gewicht | 4.5Kg |
| C. Milieu | |
| Bedrijfstemperatuur | - 40 ˚C ~ + 85 ˚C |
| Opslagtemperatuur | - 40 ˚C ~ + 85 ˚C |
| Bedrijfsvochtigheid | <95% |
| Nominale windsnelheid | 36.9m/s |
2. Antenne - S Parameter Testgegevens
2.1 VSWR
2.2 Totale Efficiëntie & Gain:
|
Port 1 +45° |
|
Port 2 -45° |
||
|
Frequentie(MHz) |
Gain(dBi) |
Frequentie(MHz) |
Gain(dBi) |
|
|
703 |
7.8 |
703 |
8.3 |
|
|
710 |
7.8 |
710 |
8.2 |
|
|
720 |
7.9 |
720 |
8.2 |
|
|
730 |
8.1 |
730 |
8.4 |
|
|
740 |
8.5 |
740 |
8.5 |
|
|
750 |
8.7 |
750 |
8.6 |
|
|
760 |
9.0 |
760 |
8.8 |
|
|
770 |
9.3 |
770 |
9.0 |
|
|
780 |
9.5 |
780 |
9.2 |
|
|
790 |
9.4 |
790 |
9.2 |
|
|
800 |
9.4 |
800 |
9.3 |
|
|
803 |
9.2 |
803 |
9.1 |
|
| Port1 | 2D-Horizontaal | 2D-Verticaal | Horizontaal & Verticaal |
| 703MHz | |||
| 750MHz | |||
| 803MHz |
| Port2 | 2D-Horizontaal | 2D-Verticaal | Horizontaal & Verticaal |
| 703MHz | |||
| 750MHz | |||
| 803MHz |