Productgegevens
Plaats van herkomst: China
Merknaam: Leenz
Certificering: RoHs
Modelnummer: LZANT-11653-A
Document: Productenbrochure PDF
Betaling en verzendvoorwaarden
Min. bestelaantal: 10
Levertijd: 15 dagen
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 500 per dag
Frequentie: |
1150-1650 MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Piekwinst: |
10DBI |
Impedantie: |
50 |
Frequentie: |
1150-1650 MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Piekwinst: |
10DBI |
Impedantie: |
50 |
1. Specificatie
| A. Elektrische Kenmerken | |
| Frequentie | 1561-1575MHz |
| S.W.R. | <= 2.0 |
| Antenne Gain | 10dBi |
| Polarisatie | v |
| Horizontale bundelbreedte | 37-60° |
| Verticale bundelbreedte | 37-60° |
| F/B | >20dB |
| Impedantie | 50Ohm |
| Max. Vermogen | 50W |
| B. Materiaal & Mechanische Kenmerken | |
| Connector Type | N Female connector |
| Afmeting |
256*256*40mm |
| Radome materiaal | ABS |
| Gewicht | 0.6Kg |
| C. Milieu | |
| Bedrijfstemperatuur | - 40 ˚C ~ + 85 ˚C |
| Opslagtemperatuur | - 40 ˚C ~ + 85 ˚C |
| Bedrijfsvochtigheid | <95% |
| Nominale windsnelheid | 36.9m/s |
2. Antenne - S Parameter Testgegevens
2.1 VSWR
2.2 Totale Efficiëntie & Gain:
|
Frequentie(MHz) |
Gain(dBi) |
|
1150 |
7.6 |
|
1200 |
6.5 |
|
1250 |
7.4 |
|
1300 |
7.7 |
|
1350 |
8.1 |
|
1400 |
9.8 |
|
1450 |
10.0 |
|
1500 |
9.8 |
|
1550 |
9.7 |
|
1600 |
9.5 |
|
1650 |
10.1 |
| Poort1 | 2D-Horizontaal | 2D-Verticaal | Horizontaal & Verticaal |
| 1150MHz | |||
| 1400MHz | |||
| 1650MHz |