Productgegevens
Plaats van herkomst: China
Merknaam: Leenz
Certificering: RoHs
Modelnummer: LZANT-10278-A
Document: Productenbrochure PDF
Betaling en verzendvoorwaarden
Min. bestelaantal: 10
Prijs: RMB
Levertijd: 15 dagen
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 500 per dag
Frequentie: |
3700-4200 MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Piekwinst: |
10DBI |
Impedantie: |
50 Ohm |
Frequentie: |
3700-4200 MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Piekwinst: |
10DBI |
Impedantie: |
50 Ohm |
1. Specificatie
| A. Elektrische Kenmerken | |
| Frequentie | 3700-4200MHz |
| Impedantie | 50 Ohm |
| S.W.R. | <2.0 |
| Antenne Gain | 10dBi |
| Efficiëntie | ≈75% |
| Polarisatie | Lineair |
| Horizontale bundelbreedte | 360° |
| Verticale bundelbreedte | 13±2° |
| Max Vermogen | 50W |
| B. Materiaal & Mechanische Kenmerken | |
| Connector Type | N-J |
| Afmeting | Φ20*600mm |
| Gewicht | 0.18Kg |
| Radome materiaal | Glasvezel (Grijs) |
| C. Milieu | |
| Bedrijfstemperatuur | - 40 ˚C ~ + 80 ˚C |
| Opslagtemperatuur | - 40 ˚C ~ + 80 ˚C |
| Nominale windsnelheid | 36.9m/s |
| Bliksembeveiliging | DC Aarding |
2. Antenne - S Parameter Testgegevens
2.1 VSWR
![]()
|
Frequentie(MHz) |
3700.0 |
3750.0 |
3800.0 |
3850.0 |
3900.0 |
3950.0 |
4000.0 |
4050.0 |
4100.0 |
4150.0 |
4200.0 |
|
Gain (dBi) |
8.82 |
9.14 |
9.47 |
9.68 |
9.55 |
9.34 |
8.68 |
8.52 |
8.21 |
8.03 |
7.96 |
|
Efficiëntie (%) |
73.05 |
74.58 |
75.80 |
79.30 |
77.98 |
79.06 |
74.37 |
80.37 |
78.60 |
74.12 |
71.52 |
| 3D | 2D-Horizontaal | 2D-Verticaal | |
| 3700MHz | |||
| 3900MHz | |||
| 4200MHz |