Productgegevens
Plaats van herkomst: China
Merknaam: Leenz
Certificering: RoHs
Modelnummer: LZANT-10537-B
Document: Productenbrochure PDF
Betaling en verzendvoorwaarden
Min. bestelaantal: 10
Prijs: RMB
Levertijd: 15 dagen
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 500 per dag
Frequentie: |
6250-6750 MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Piekwinst: |
10DBI |
Impedantie: |
50 Ohm |
Frequentie: |
6250-6750 MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Piekwinst: |
10DBI |
Impedantie: |
50 Ohm |
1. Specificatie
| A. Elektrische Kenmerken | |
| Frequentie | 6250-6750MHz |
| Impedantie | 50 Ohm |
| S.W.R. | <2.0 |
| Antenne Gain | 10dBi |
| Efficiëntie | ≈60% |
| Polarisatie | Lineair |
| Horizontale bundelbreedte | 360° |
| Verticale bundelbreedte | 8° |
| Max Vermogen | 50W |
| B. Materiaal & Mechanische Kenmerken | |
| Connector Type | N-J |
| Afmeting | Φ20*450mm |
| Gewicht | 0.32Kg |
| Radome materiaal | Glasvezel Grijs |
| C. Milieu | |
| Bedrijfstemperatuur | - 40 ˚C ~ + 80 ˚C |
| Opslagtemperatuur | - 40 ˚C ~ + 80 ˚C |
| Nominale windsnelheid | 36.9m/s |
| Bliksembeveiliging | DC Aarding |
2. Antenne - S Parameter Testgegevens
2.1 VSWR
![]()
|
Frequentie(MHz) |
6250.0 |
6300.0 |
6350.0 |
6400.0 |
6450.0 |
6500.0 |
6550.0 |
6600.0 |
6650.0 |
6700.0 |
6750.0 |
|
Gain (dBi) |
8.62 |
9.41 |
9.51 |
10.12 |
9.99 |
10.12 |
10.10 |
10.45 |
10.35 |
10.01 |
9.02 |
|
Efficiëntie (%) |
58.50 |
62.30 |
57.05 |
61.87 |
59.62 |
61.61 |
60.40 |
62.37 |
59.20 |
59.65 |
54.34 |
| 3D | 2D-Horizontaal | 2D-Verticaal | |
| 6250MHz | |||
| 6500MHz | |||
| 6750MHz |