Productgegevens
Plaats van herkomst: China
Merknaam: Leenz
Certificering: RoHs
Modelnummer: LZANT-10036-D
Document: Productenbrochure PDF
Betaling en verzendvoorwaarden
Min. bestelaantal: 10
Prijs: RMB
Levertijd: 15 dagen
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 500 per dag
Frequentie: |
3700-4200 MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Piekwinst: |
8dbi |
Impedantie: |
50 Ohm |
Frequentie: |
3700-4200 MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Piekwinst: |
8dbi |
Impedantie: |
50 Ohm |
1. Specificatie
| A. Elektrische kenmerken | |
| Frequentie. | 3700-4200 MHz |
| Impedantie | 50 Ohm |
| S.W.R. | < 2.0 |
| Antennewinst | 8dBi |
| Efficiëntie | ≈75% |
| Polarisatie | Lineair |
| Horizontale straalbreedte | 360° |
| Verticale straalbreedte | 15 ± 2° |
| Maximale kracht | 50 W |
| B. Materiaal en mechanische eigenschappen | |
| Type aansluiting | N-J |
| Afmeting | Φ20*350 mm |
| Gewicht | 0.12kg |
| Radome materiaal | Glasvezel ((Grijz) |
| C. Milieu | |
| Operatietemperatuur | - 40 °C ~ + 80 °C |
| Bergingstemperatuur | - 40 °C ~ + 80 °C |
| Nominale windsnelheid | 36.9m/s |
| Bescherming tegen verlichting | DC Ground |
2. Testgegevens voor antenne-S-parameters
2VSWR
![]()
|
FrequentieMHz) |
3700.0 |
3750.0 |
3800.0 |
3850.0 |
3900.0 |
3950.0 |
4000.0 |
4050.0 |
4100.0 |
4150.0 |
4200.0 |
|
Gewin (dBi) |
6.35 |
6.69 |
7.01 |
7.25 |
7.32 |
7.59 |
7.64 |
8.14 |
7.85 |
7.28 |
7.01 |
|
Efficiëntie (%) |
73.15 |
74.75 |
75.69 |
78.77 |
77.54 |
77.80 |
72.00 |
79.53 |
76.75 |
70.93 |
72.63 |
| 3D | 2D-horizontaal | 2D-Verticaal | |
| 3700 MHz | |||
| 3900 MHz | |||
| 4200 MHz |